تاسیس دقت زمان تهران

ایده و فکر اولیه تاسیس مرکزی جامع و تعمیرگاهی مجهز جهت رفع نیاز تعمیرات ساعت بنا بر استاندارد روز دنیا از سال ها قبل در ذهن

مهندس علی سعادت پور موسس و بنیانگذار «دقت زمان تهران» پرورش داده می شد. تا اینکه به یاری خداوند مهربان پس از فارغ التحصیل شدن از رشته ساعت سازی کالج AWCI ایالات متحده امریکا و بازگشت به ایران با تجهیز کارگاه به پیشرفته ترین ابزار آلات سوییسی و تیمی متشکل از چند جوان کار آزموده در سال 2010 میلادی برابر با سال 1389 شمسی تعمیرگاه ساعت «دقت زمان تهران» افتتاح و شروع به ارایه خدمات به شرکت‌ها و تجار وارد کننده ساعت نمود.

اخذ مدارک بین المللی و داخلی

 قبل از این تاریخ در سال 2005  مطابق با سال 1384 به علت فعالیت حرفه ایی ایشان در ضمینه تعمیرات ساعت از طرف شرکت رومر سوییس تاییده خدمات پس از فروش و تعمیرات ساعتهای رومر را در ایران اخذ نموده بودند. «دقت زمـــان تهران» اولیـــن و تنها مرکز مســـتقل تخصصی تعمیرات ســـاعت در ایران است که با توجه به اینکه ارایه دهنده خدمات به کلیه برندهای معتبر در ایران است ولی هیچگونه وابستگی به هیچ یک از برندهای ساعت ندارد. در ادامه روند فعالیت همچنین توانستند در سال 1391 مدارک لازم را نیز از قبیل تاییدیه فنی و جواز کسب اتحادیه ساعت تهران را دریافت کنند.

سالهای ابتدایی فعالیت، مجموعه «دقت زمان تهران» توانست با پشتکار، وجدان کاری و نیروی جوانی پرسنل و به مدد بهره گیری از علم روز و تجهیزات پیشرفته به عنوان یک برند در تعمیرات ساعت ایران معرفی شود.

همکاری با شرکتهای بزرگ

«دقت زمان تهران» در همکاری با شرکت گوهر زمان موفق به اخذ تاییدیه برند چارز جوردن و ارایه خدمات تعمیرگاهی به برندهای آن شرکت از جمله: وست اند واچ، موادو، چارزجردن، اپی تایم، ایسی میاکی، جی سی و چند برند دیگر شد که این همکاری تا به امروز ادامه دارد.

سال 2014 شروع ارایه خدمات برای برند پیرلنیر بود که تا امروز این افتخار ادامه دارد.

سال 2015 شروع همکاری با مجموعه زمردیان بود. در آن سال بنا به توافق صورت گرفته کلیه ساعتهای تعمیری فروشگاه اصلی شرکت واقع در مجتمع اسکان به دقت زمان تهران سپرده شد.

سال 2019 کلیه خدمات پس از فروش مجموعه زمردیان به دقت زمان تهران سپرده شد که افتخار این همکاری تا به امروز ادامه دارد. در حال حاضر لیست بلندی از برندها وجود دارد که خدمات آنان مستقیم در دقت زمان تهران انجام می شود.

 

گسترش خدمات به شهرستان ها

 «دقـــت زمـــان تهـــران» ارائه دهنـــده خدمات پـــس از فروش به اکثر شرکت ها، تجـــار وارد کننده، مغازه داران و فروشـــندگان محترم ســـاعت در ایران می باشـــد. شـــهرهای تحت پوشـــش خدمات که بصورت مستقیم مغازه داران و فروشندگان ساعت ارسال ساعت تعمیری دارند عبارتند از: کرج، قزوین، اردبیل، آســـتارا، زنجان، اهواز، امیدیه، ســـمنان، شـــهرجدید اندیشه، لاهیجان، بروجرد و بســـیاری از شـــهرهای دیگر کشـــور عزیزمان می باشـــند. همچنین بصورت مستقیم در خدمت مصرف کنندگان سراسر کشور می باشد و مشتریان ساکن شهرستان پس از ثبت ساعت تعمیری در قسمت تعمیرگاه این سایت و اخذ کد ثبت به نزدیک ترین دفتر پستی محل زندگی خود مراجعه و ساعت را جهت تعمیر ارسال و از خدمات غیر حضوری مرکز استفاده می کنند.

خدمات مرکز

تعمیراتی که در «دقت زمان تهران» انجام می شود شامل انجام کلیه امور خدماتی ساعت مربوط به موتور و قاب و بند ساعت ها مانند: سرویس و شستشـــوی کلیه قطعـــات موتور با دســـتگاه، روغنـــکاری طبق دســـتورالعمل شرکت ســـازنده، اســـتفاده از قطعات اصلـــی در تعمیرات و انجام تســـت های اســـتاندارد پـــس از تعمیر می باشد.
تعمیرات قاب و بند ساعتها که شامل تعویض انواع شیشه و طلق، پولیش کامل قاب و بند، تعمیرات انواع بند، آببندی و تست ضد آب ساعتها و غیره می باشد.

فروش لوازم جانبی

سال 2020 شروع فروش لوازم یدکی در بخش فروشگاه این سایت می باشد.

لوازم ارایه شده در بخش فروشگاه تماما از برندهای معتبر و اورجینال می باشد. این فروشگاه صرفا کالاهایی را عرضه می کند که در انبار موجود بوده و در کوتاه ترین زمان بتواند بسته بندی و ارسال گردند.

ارایه خدمات آنلاین تعمیرات ساعت

تا قبل از فیلتر شدن تلگرام خدمات تعمیراتی «دقت زمان تهران» بر بستر اینترنت و به وسیله این برنامه انجام می شد، بعد از فیلتر شده تلگرام ارایه خدمات مبتنی بر این سایت و به صورت کاملا آنلاین و در قالب این سایت انجام خواهد شد. در بخش تعمیرگاه، این سایت «دقت زمان تهران» اولین ارائه دهنده خدمات آنلاین تعمیرات ساعت در ایران می باشد. مراحل تعمیرات کامل در صفحه اول سایت شرح داده شده است.